Antalya’da dağlık alanda erkek cesedi bulundu

Edinilen bilgiye göre, Konyaaltı’nın Hurma Mahallesi’nde halk arasında Güccük Dağ olarak bilinen ormanlık alana yemekte kullanılmak için boy boncuğu toplamaya çıkan Zeynep İrban, kayaya dayanmış şekilde bir ceset gördü. Zeynep İrban ağabeyi aracılığıyla durumu hemen polise bildirdi. Bölgeye gelen polisler, yoldan yaklaşık 70 metre yukarıdaki cesedin bulunduğu alana çıktı. Polis, cesedin üzerinde bir pompalı silah olduğunu, belden yukarısının çürüdüğünü, yanında da iki küçük poşet bulunduğunu belirledi.

Üzerinden Burhan Ateş (28) ismine kayıtlı kimlik çıkan ceset, olay yeri ekipleri ve savcılık incelemesinin ardından kayalık alandan indirildi. Cenaze aracına alınan ceset otopsi için Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Polis ve savcılık olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Cesedi bulan mahalle sakini Zeynep Irban, Dolmada kullanılan bir bitkiyi toplamak üzere dağa çıkmıştım. Yukarıya doğru çıktığımda kayalık alanda bir ceset gördüm. Hemen ağabeyimi aradım, o da polisi aradı dedi.

Bir önceki yazımız olan 5. Liseler arası tiyatro şenliği başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir