Cumhuriyet için kulaç attılar

Muratpaşa Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda 2’nci Yüzme Şenliği’ni gerçekleştirdi. Kulüplerin katılımına açık olan şenliğin açılışını gerçekleştiren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi olarak çok uzun süredir, Türkiye’ye örnek olacak şekilde milli bayramlara ve özel addedilen günlere önem gösterdiklerini söyledi.

Milli bayramların yeterince önemsenmediği günlerde bile Antalya’da görkemli kutlamalar gerçekleştirildiğini belirten Başkan Uysal, “Ülkeler kuruluş yıl dönümlerini, en coşkulu şekilde kutlar. Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurduğumuz, dünya coğrafyasında çok ayrı bir yeri olan modern Cumhuriyetimiz kutlu olsun” diye konuştu.

Başkan Uysal, konuşmasının ardından sporcuları ve hakem heyetine başarılar diledi ve sporcuların geçit törenin ardından yarışlar başladı.

Bir önceki yazımız olan Kepez’de 2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası’ düzenlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir