Kepez Belediyesi’nden 2 Mahallede iftar sofrası

Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Varsak Karşıyaka ve Fevzi Çakmak Mahalleleri’nde kurulan iftar sofralarına katıldı. Kepez Belediyesi’nin hergün 2 mahallede düzenlediği iftar yemeklerine katılan Başkan Tütüncü, öncesinde de bu mahalledeki vatandaşları ziyaret ederek hal hatır soruyor. Ardından teravih namazını başka bir mahalledeki Kepezliler ile birlikte kılan Tütüncü, çıkışta kendi eliyle ramazan şerbeti ikram ediyor.

Ev ziyaretleri sonrası iki mahallede kurulan iftar sofralarına konuk olan Tütüncü, iftarını vatandaşlarla birlikte açtı. Sonraki mahalledeki iftar yemeğinin sonunda yapılan duaya katılan Tütüncü, herkese hayırlı iftarlar ve tutulan oruçların kabul edilmesini diledi.

Şerbetler başkanın elinden

Gecenin son programı olarak Hz. Ali Cami’nde teravih namazına katılan Tütüncü, cami avlusunda kurulan ikram çeşmesinden sunulan ramazan şerbetinin dağıtımında bizzat rol oynadı. Çeşme başına geçerek 40 çeşit baharatın yer aldığı 130 litrelik şerbetden kendi elleriyle ikram etti.

Bir önceki yazımız olan Yaşlı kadının cesedi derede bulundu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir